HAKKIMIZDA

2001 yılında Elektrik-Elektronik sistemler konusunda proje, mühendislik,müşavirlik ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana gelişmeye açık, dinamik alt yapısı, uzman teknik ve idari kadrosu ile, konusunda kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda standartlarını maksimumda tutmayı hedefleyen ilkeler ile  çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzde yapılan araştırmalara göre işletmelerin en büyük ekonomik kayıplarının, yatırım aşamasında yapılan yanlış projeler yada yanlış ekipman ve malzeme seçimleri olduğu anlaşılmıştır. Firmamız bu kayıplara engel olmak adına müşterilerine ekonomik sistem çözümlerini, talepleri doğrultusunda bedelsiz sunmaktadır.

Mühendisliğin temeli olan dogru yatırım, ekonomik işletme mantığıyla elektrik sistemlerinde müşterilerine en doğru ve en ekonomik çözümleri sunan firmamız KAZANIRKEN KAZANDIRMAYI kendine prensip edinmiştir.

Ekibimizdeki biz ruhu ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışını koruyarak, her gün daha yeni hedefler ile geleceği kurgulamaktayız.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ  

KALİTE POLİTİKAMIZ

Enmag Elektrik A.Ş. olarak kalite politikamız müşterilerimizin ortaya çıkarttığı katma değeri arttırabilmek için iş süreçlerini düzenlemek ve mevcut süreçlerinde daha verimli hale getirilmesi için ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve teknoloji uygulamalarına güvenilir, kararlı, esnek ve güncellenebilen hızlı, etkin ve optimum çözümler üretirken; sürekli gelişmeyi ve bu gelişim ile  ilerlemeyi sağlayabilen, müşteri memnuniyetini ve müşteri potansiyelini, hizmet kalitesini sürekli arttırabilen, etik değerlerine sadık, takım olmanın bilinci ile çalışabilen, mevcut personelinin memnuniyetini ve oryantasyon sürecindeki eğitimlerini sürekli geliştiren sektöründe rekabeti belirleyen güce sahip bir firma olmaktır.

KALİTE HEDEFLERİ

Firmamızda proje gerçekleştirme şartlarının uygulanması ve uygulama gereksinimlerinin karşılanması ile birlikte müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına, gelişen teknolojilere uyum sağlamak hatta sektörel gelişim süreçlerine yön verebilmek, süreklilik prensibine dayalı bir sistem oluşturmak amacıyla firmamızın ilgili fonksiyon ve seviyelerinde kalite hedeflerini konusunda uzman takımımız ile belirlenmekte olup tüm departmanlarımızın bu kalite hedeflerinden haberdar olmaları sağlanmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamız yönetim kademesi ve takım arkadaşlarımız ile müşteri tatminin arttırılması amacına yönelik olarak hedef kitle ve sektör beklentilerinin belirlenmesi ve bu beklentilerin yerine getirilmesi için gerekli olabilecek faaliyetleri projendirmekte ve uygulamaktadır. Müşteri beklentileri belirlenirken; proje uygunluk beklentileri, proje uygulama ve teslim şartları beklentileri, süreç sorumluluğu beklentileri dikkate alınmaktadır.

HİZMETLERİMİZ  

HİZMETLERİMİZ

Elektrik Sistemleri, UPS sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Bakım Onarım Hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir. Bu hizmetler içerisinde elektrik alt yapı, kablolama, kompanzasyon sistemleri, bakım hizmetleri, elektronik güvenlik sistemleri, yangın alarm sistemleri, otomatik söndürme sistemleri, kapalı devre kamera kontrol sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, ups,regülatör satış ve servis hizmeti bulunmaktadır. Firmamız,konusunda uzman çalışma kadrosuyla servis kısmından başlayarak her türlü isteğinize gün içinde, mümkün olduğunca hızlı cevap vermektedir. Çalıştığımız her müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetlerle, iş ilişkilerimizi kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi başardık. Müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımız ile müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırarak büyüyoruz. Firmamız toplam kalite yönetimi (TQM) doðrultusunda; Kaliteli Malzeme Kullanımı, Kendisini ispatlamış alanında donanımlı ve tecrübeli personeli, Sağlık Emniyet ve Çevre (SEÇ) Yönetim Sistemine uygun olarak müşterilerimize hizmet vermek, firmamızın varlığını devam ettirebilmesinin teminatıdır. Enmag Elektrik işte bu yüzden tüm projelerinizde bilgi paylaşımına, tecrübe aktarımına ve iş ortaklığınıza tereddütsüz hazırdır.


Avrupa Yakası Bölge Bayii, Yetkili Satış, Bakım ve Teknik Servisi


ENTES © 2015 |