HAKKIMIZDA

2001 yılında Elektrik-Elektronik sistemler konusunda proje, mühendislik,müşavirlik ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana gelişmeye açık, dinamik alt yapısı, uzman teknik ve idari kadrosu ile, konusunda  kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyeti dogrultusunda  standartlarını maksimumda tutmayı hedefleyen  ilkeler ile  çalışmalarını sürdürmektedir.

Günümüzde yapılan araştırmalara göre işletmelerin en büyük ekonomik kayiplarının, yatırım asamasinda yapilan yanlis projeler yada  yanlış ekipman ve malzeme seçimleri olduğu anlaşılmıştır.Firmamız bu kayıplara engel olmak adına müşterilerine ekonomik sistem çözümlerini, talepleri doğrultusunda bedelsiz sunmaktadır.

Mühendisliğin temeli olan dogru yatırım, ekonomik işletme mantığıyla elektrik sistemlerinde müşterilerine en doğru ve en ekonomik çözümleri sunan firmamız KAZANIRKEN KAZANDIRMAYI kendine prensip edinmiştir.

Ekibimizdeki biz ruhu  ile odaklanma,farklılaşma, yenilikçilikve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışını koruyarak, her gün daha yeni hedefler ile gelecegi kurgulamaktayız.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ  

KALİTE POLİTİKAMIZ

Enmag Elektrik A.Ş. olarak kalite politikamız müşterilerimizin ortaya çıkarttığı katma değeri arttırabilmek için iş süreçlerini düzenlemek ve mevcut süreçlerinde  daha verimli hale getirilmesi  için ihtiyaç duyulan tüm bilgi ve teknoloji uygulamalarına güvenilir, kararlı, esnek ve  güncellenebilen hızlı, etkin ve optimum çözümler üretirken; sürekli gelişmeyi ve bu gelişim ile  ilerlemeyi sağlayabilen, müşteri memnuniyetini ve müşteri potansiyelini, hizmet kalitesini sürekli arttırabilen, etik değerlerine sadık, takım olmanın bilinci ile çalışabilen, mevcut personelinin memnuniyetini ve oryantasyon sürecindeki eğitimlerini sürekli geliştiren sektöründe rekabeti belirleyen güce sahip bir firma olmaktır.

KALİTE HEDEFLERİ

Firmamızda proje gerçekleştirme şartlarının uygulanması ve uygulama gereksinimlerinin karşılanması ile birlikte müşteri beklentilerine ve ihtiyaçlarına, gelişen teknolojilere uyum sağlamak hatta sektörel gelişim süreçlerine yön verebilmek , süreklilik prensibine dayalı bir sistem oluşturmak amacıyla firmamızın ilgili fonksiyon ve seviyelerinde kalite hedeflerini konusunda uzman takımımız ile  belirlenmekte olup tüm departmanlarımızın bu kalite hedeflerinden haberdar olmaları sağlanmaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamız  yönetim kademesi ve takım arkadaşlarımız ile müşteri tatminin arttırılması amacına yönelik olarak hedef kitle ve sektör beklentilerinin belirlenmesi ve bu beklentilerin yerine getirilmesi için gerekli olabilecek faaliyetleri projendirmekte ve uygulamaktadır. Müşteri beklentileri belirlenirken; ptoje uygunluk beklentileri, proje uygulama ve teslim şartları beklentileri, süreç sorumluluğu beklentileri dikkate alınmaktadır.


TUNÇMATİK Avrupa Yakası Bölge Bayii
Yetkili Satış, Bakım ve Teknik Servisi
Kompanzasyon Uzaktan İzleme Sistemlerinde
Turkcell ile Çözüm Ortaklığı


ENTES © 2015 | AtaRaks Design