Hakkımızda

ENMAG 2001 yılında Elektrik-Elektronik sistemler konusunda proje, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla DemirBank firmasından ayrılan teknik ekip tarafınca kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana gelişmeye açık, dinamik alt yapısı, uzman teknik ve idari kadrosu ile, konusunda kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda standartlarını maksimumda tutmayı hedefleyen ilkeler ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana gelişmeye açık, dinamik alt yapısı, uzman teknik ve idari kadrosu ile, konusunda kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda standartlarını maksimumda tutmayı hedefleyen ilkeler ile çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüzde yapılan araştırmalara göre işletmelerin en büyük ekonomik kayıplarının, yatırım aşamasında yapılan yanlış projeler yada yanlış ekipman ve malzeme seçimleri olduğu anlaşılmıştır. Firmamız bu kayıplara engel olmak adına müşterilerine ekonomik sistem çözümlerini, talepleri doğrultusunda hizmetlerini sunmaktadır.

Misyonumuz

Ekibimizdeki biz ruhu ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışını koruyarak, her gün daha yeni hedefler ile geleceği kurgulamaktayız

Vizyonumuz

Mühendisliğin temeli olan doğru yatırım, ve ekonomik işletme mantığıyla elektrik ,mekanik sistemlerinde müşterilerine en doğru ve en ekonomik çözümleri sunan firmamız KAZANIRKEN KAZANDIRMAYI kendine prensip edinmiştir.